Metiniai kino abonementai moksleiviams!

Naujaisiais mokslo metais kviečiame įsigyti „Mokausi iš kino“ metinius abonementus moksleivių klasėms.

Stebėdami, kaip dažnai kartu su moksleiviais lankotės kino teatre, būdami dėmesingi jūsų pageidavimams, pastaboms, sukūrėme abonementų programą, kuri leis jūsų klasei kryptingai ir nuosekliai lankytis kine, bus finansiškai patraukli, be to, kiekvieną seansą lydės nemokamos diskusijos.

Paruošėme du abonementų variantus klasėms – toms, kurios kine lankosi rečiau (abonementas MĖGĖJAI), ir toms, kurios be kino neįsivaizduoja mokymosi proceso (abonementas EKSPERTAI).

MĖGĖJAI – 2 seansai klasei mokslo metų bėgyje + nemokamos diskusijos po kiekvieno seanso. Kaina mokiniui – 10 Eur.

EKSPERTAI – 4 seansai klasei mokslo metų bėgyje + nemokamos diskusijos kiekvienai klasei po kiekvieno seanso. Kaina mokiniui – 14 Eur.

Abonementus įsigyjusiems pedagogams teiksime individualias konsultacijas dėl filmų pasirinkimo, kviesime juos į naujų filmų peržiūras, specialius kino renginius.

Įvesdami abonemenetų sistemą siekiame, kad lankymasis kine Jums ir moksleiviams taptų natūralia ugdymo proceso dalimi, suteikiančia naują kultūrinę patirtį, atveriančia naujas temas ir horizontus. Domėjimasis kinu ir jo suvokimas dėl kiekvieną seansą lydėsiančios diskusijos su moderatoriumi taps gilesnis, kontekstualesnis, vaikai įgys daugiau kompetencijų.   

Kviečiame teirautis daugiau „Skalvijos“ kino centre žemiau nurodytais kontaktais:

„Skalvijos“ kino centras
Tel.: 8 52 610505, el. paštu: vejune@skalvija.lt