Kovo 19 d. nemokamas seminaras mokytojams

Mieli mokytojai ir mokyklų bibliotekininkai,
 
Prancūzų institutas Paryžiuje ir VšĮ „Meno avilys“ kviečia į edukacinės interneto platformos „CinEd“ pristatymą bei mokymus. „CinEd“  tai vaikams ir jaunimui skirta, nemokama kino filmų platforma. Patalpintus filmus lydi išsami metodinė medžiaga, skirta pedagogams. Platformoje savo filmą atras įvairaus amžiaus lankytojai: tik mokyklą pradėję lankyti pradinukai, paaugliai ir suaugusieji. 2019 m. į lietuvių kalbą bus išversta 10 „CinEd“ kolekcijos filmų bei metodinė medžiaga, taip pat į platformą bus įtraukta ir filmų be žodžių, kuriuos galės žiūrėti dar nemokantys skaityti.
 
„CinEd“ pristatymas ir mokymai rengiami siekiant supažindinti mokytojus, mokyklų bibliotekininkus su „CinEd“ filmų kolekcija, paskatinti juos naudoti savo pamokose, užsiėmimuose ir pasiūlyti būdų, kaip tai daryti. Prieiga prie platformos yra nemokama.
 
Seminaras skirtas vyresniųjų mokinių mokytojams, klasių auklėtojams. Ypač kviečiami meninio, dorinio, kalbų, pilietinio ugdymo mokytojai ir mokyklų bibliotekininkai.
 
Seminarą ves „CinEd“ projekto edukatorė, kino edukacijos organizacijos „A Bao A Qu“ atstovė, kino edukatorė, kinotyrininkė, Pompeu Fabra Universiteto audiovizualinės komunikacijos programos dėstytoja, grupės CINEMA narė Nuria Aidelman. 
 
Seminare dalyvaujantis pedagogas ar bibliotekininkas įsipareigoja parodyti bent vieną iš trijų siūlomų filmų iki šių mokslo metų pabaigos bent vienai klasei (ar jaunimo grupei) ir jį aptarti.
 
Seminaras bus nuosekliai verčiamas į lietuvių kalbą.
Seminaras nemokamas.
Seminaro laikas: kovo 19 d., pirmadienis, 9.0014.30 val.
Seminaro vieta: Mediateka, 213214 k., Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius.
Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija adresu: info@menoavilys.org
Užsiregistravus, bus atsiųstas patvirtinimas.
Kontaktai pasiteiravimui: 8 680 50575, info@menoavilys.org