NAUJI FILMAI: „Gerumo stebuklas“ ir „Magiška dėžutė“

„Mokausi iš kino“ programa pasipildė dar dviem naujais filmais. Tai šiltos ir magiškos istorijos, puikiai tinkančios artėjančiam šventiniam laikotarpiui. Kiekviena iš jų mokiniams primins apie atjautos, tolerancijos ir draugystės svarbą, padrąsins būti savimi ir nenustoti tikėti stebuklais.

„Gerumo stebuklas“

Augustas „Ogis“ Pulmanas gimė deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleido ligoninėse ir namuose. Berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai nutaria leisti sūnų į mokyklą. Būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas, deja, išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. Mokyklos peštukai iš karto ima kabinėtis prie Ogio. Tačiau tarp daugybės vaikų atsiranda pora drąsuolių, kurie, nebijodami bendros nuomonės, pasiūlo savo draugystę jautriam ir geraširdžiam naujokui.

Su Ogio išskirtinumu turi susigyventi ne tik mokiniai, bet ir jo tėvai, mokytojai ir visi likusieji miestelio gyventojai. Gera, užjaučianti ir nuolat kitiems pasiruošusi padėti išskirtinio berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje.

Filmas sukurtas pagal rašytojo R. J. Palacio to paties pavadinimo romaną.

Filmą kviečiame užsisakyti 510 kl. moksleivius šiais kontaktais.

„Magiška dėžutė“

Aštuonmetis Julius gyvena našlaičių namuose ir nekantriai laukia Kalėdų, o ypač Kalėdų senelio. Tačiau, kai vyresni jo draugai prasitaria, kad Kalėdų senelis neegzistuoja, berniukas pradeda abejoti jo tikrumu. Neprarasti tikėjimo padeda kalėdinių žaisliukų dėžutė, staiga perkelianti pagrindinį herojų į stebuklingą pasaulį. Dėžutėje laikyti Juliaus žaislai: marcipaninis paršiukas, šiaudinis elnias ir angeliukas, atgyja bei padrąsina berniuką surasti Kalėdų senelį ir įrodyti draugams tiesą.

Filmą kviečiame užsisakyti 1–4 kl. moksleivius nuo gruodžio 15 d. šiais kontaktais.