Šventinė dovana moksleiviams: „Mokausi iš kino“ seansas!

Šventiniu laikotarpiu kino edukacijos projekto „Mokausi iš kino“ rengėjai kviečia mokyklas ir tėvus klasėms dovanoti ne daiktus, bet įspūdžius – pamokas iš kino.

Kiekvienas mokykloje dėstomas dalykas gali atrasti tęsinį „Mokausi iš kino“ repertuare. Tinkamai parinkti filmai plečia akiratį ir provokuoja kitokiam požiūriui, padeda įgyti naujų žinių, lavina mokinių vizualinį raštingumą bei kūrybiškumą.

„Jau 8 metus besitęsiantis „Mokausi iš kino“ projektas gyvuoja mokytis trokštančiųjų dėka. Ne tik moksleivių, bet ir mokytojų, kurie ieško naujų būdų vaikus ir jaunimą sudominti pamokomis. Tuo tikslu kasmet atnaujiname savo filmų programą, kurioje šiuo metu galima rasti daugiau nei 5 dešimtis įvairiomis temomis skatinančių kalbėtis filmų“, – sako „Skalvijos“ edukacinių projektų koordinatorė Vėjūnė Dūdėnienė.

>> „Mokausi iš kino“ programos filmai

Šventinio bilieto kaina priklauso nuo seanse dalyvaujančių mokinių skaičiaus. Filmą rodome esant mažiausiai 20 mokinių. Bilietas galioja į pasirinktą dieninį „Mokausi iš kino“ seansą „Skalvijos“ kino centre iki 2019 m. birželio 1 d.

Gavus šį bilietą mokykloms siūloma išsirinkti filmą svetainėje www.mokausiiskino.lt ir užsisakyti jo peržiūrą patogiu laiku el. paštu edukacija@skalvija.lt arba tel. 8 52 610505.