REGISTRACIJA: nemokamos filmų peržiūros pedagogams

 
Kviečiame mokytojus registruotis į nemokamas „Mokausi iš kino“ programos peržiūras, kurių metu turėsite puikią galimybę susipažinti su naujausiais programos filmais ir jiems skirta metodine medžiaga, susitikti su filmo kūrybinės grupės atstovais. Šios peržiūros skirtos mokytojams giliau susipažinti su „Mokausi iš kino“ programa ir išsirinkti tinkamiausią filmą peržiūrai su savo klase.
 
Artimiausiu metu, vasario 23 d. vyks animacinių filmų programos „Ką pašnibždėjo Pelėda“ peržiūra, skirta priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių pedagogams. Tai nuotaikinga šiuolaikinės prancūzų animacijos rinktinė programa patiems mažiausiems žiūrovams. Šios peržiūros metu pristatysime specialiai šiai programai parengtus užduočių sąsiuvinius mokiniams. Juos kūrybiškai parengė kino edukatorė Gintė Žulytė.
 
Kovo 2 d. vyks naujausio Donato Ulvydo filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ peržiūra skirta 9-12 kl. pedagogams. „Emilija iš Laisvės alėjos“ sugrąžina į netolimą praeitį, kai moralė, sąžinė, garbė ir žmogiškumas buvo suprantami kiek kitaip. Filmas aprėpia sovietų Lietuvos istorijos, pasipriešinimo judėjimo, represijų, KGB veiklos Lietuvoje, moralinio pasirinkimo temas. „Emilijos iš Laisvės alėjos“ filmo peržiūros metu turėsite išskirtinę progą susitikti su filmo kūrybinės grupės atstovais ir užduoti kilusius klausimus apie filmą.
 
Kviečiame registruotis:
Animacinių filmų programos „Ką pašnibždėjo Pelėda“ peržiūra
Skirta: priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių pedagogams
Laikas: vasario 23 d. 14.30 val.
Vieta: „Skalvijos“ kino centras, A. Goštauto g. 2, Vilnius.
Registracija: el. paštu edukacija@skalvija.lt iki vasario 20 d.
 
Filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ peržiūra (susitikimas su filmo kūrybinės grupės atstovais.) 
Skirta: 9-12 kl. pedagogams
Laikas: kovo 2 d. 14.00 val. 
Vieta: „Skalvijos“ kino centras, A. Goštauto g. 2, Vilnius.
Registracija: el. paštu edukacija@skalvija.lt iki vasario 27 d.