Registracija: kino dramaturgijos seminaras mokytojams

Kad mokytojai nenusimintų, jog visas malonumas mokytis iš kino tenka moksleiviams, siūlom neeilinę pramogą ir jiems – kino dramaturgijos seminarą mokytojams.  Kviečiam registruotis pedagogus, norinčius artimiau susipažinti su kino istorijų kūrimo specifika, scenarijaus rašymu bei analize.

Seminaro metu dalyviai sužinos, kaip istorijos pasakojamos kino kalba, kaip kuriami charakteriai, konfliktai, kokia yra dramaturginė scenarijaus struktūra. Analizuodami skirtingus filmų pavyzdžius bei lygindami juos su filmams parašytais kino scenarijais, susipažins su kino dramaturgijos dėsniais, vidine filmo struktūra – scenomis bei epizodais, trimis dramaturginiais veiksmais bei skirtingais kino scenarijų žanrais.

Seminaro metu pedagogams bus pristatoma, kaip kino scenarijaus rašymą pritaikyti pamokose, nesudėtingas dramaturgines užduotis paverčiant viena iš pamokos dalių. Šalia teorinės seminarų dalies, dalyviai susipažins su praktiniais scenarijaus rašymo ypatumais, išmoks vystyti charakterius, kurti scenas, dialogus bei trumpus kino scenarijus.

Įgytas žinias mokytojai galės pritaikyti dirbdami su moksleiviais literatūros, istorijos, etikos, tikybos ir kitose pamokose. Supažindindami moksleivius su kino dramaturgija, pamokų metu mokytojai galės vystyti moksleivių kūrybinio rašymo gebėjimus, scenarijaus rašymą pateikti kaip vieną iš pamokos dalių, skatinančią mokymosi temų įsisavinimą.

Seminaro trukmė – 6 valandos. Susitikimai vyks darbo dienomis, tris vakarus iš eilės po 2 val. Seminaro dalyviai gaus pažymėjimus apie išklausytą kursą.

Kino dramaturgijos seminarus ves scenaristė Gailė Garnelytė.

Kada: Spalio 14 d., 15 d., 16 d. nuo 18.30 val. iki 20.30 val.

Trukmė ir kaina: 6 val. seminaras/ 100 Lt  

Registruokitės el. paštu akademija@skalvija.lt iki spalio 7 d.