Šeštadienį pasimatymą vaikams skiria režisierius M Survila

Ar žinot, kokios profesijos žmonės tūno medyje 27 metrų aukštyje, kai aplinkui siaučia audra ir trankosi žaibai? Tokį klausimą dažnai užduoda operatorius ir režisierius Mindaugas Survila, kai kalba pasisuka apie erelius žuvininkus. Tiksliau jo filmą „Susitikimas su žuvininkais“ (2006), kurį kūrė neįprastomis aplinkybėmis.

Kas tai per aplinkybės ir iš kur tokia meilė šiems didingiems sparnuočiams M. Survila papasakos pats. Susitikimo vieta ir laikas – rugsėjo14-oji „Skalvijos“ kino centre.

Jo metu bebaimis režisierius parodys vaikams savo kurtą filmą apie Žuvininkus, papasakos apie patirtus erelių stebėjimo nuotykius ir atsakys į visus klausimus. Tad jau dabar galite pradėti sukti galvą, ko gi galima būtų jo paklausti.

Kol kas išduosime tiek, kad filmuodamas erelių žuvininkų porą režisierius pats praleido dvi vasaras kaip kokiame nuotykių filme. Nusižiūrėjęs pušį greta besikuriančios erelių žuvininkų poros jis su visa filmavimo įranga įsiropštė į medį. Čia užsitempė ir palapinę, kurioje iš labai arti stebėjo šių paukščių gyvenimą. Tarsi to būtų maža, karstymasis į medį vykdavo slapta naktį, kad tik ereliai žuvininkai nepastebėtų nekviesto svečio.

Tačiau čia laikas sustoti ir dar kartą jus pakviesti viską pamatyti savo akimis rugsėjo 14 d. „Karlsono kinas“ į susitikimą kviečia vaikus nuo 9-erių metų ir vyresnius.

Beje, „Karlsono” kinas pradėjo jau 4-ąjį sezoną. Jo metu savo filmus pristatys profesionalūs kino režisieriai. Bus ir pašnekesių, ir kino kūrybos, ir kitų įdomybių.

Visą "karlsono kino" rugsėjo programa http://www.skalvija.lt/index.php/edukacija/karlsono_kinas/karlsono_kinas_rugseji/156