Mes neatsisveikiname, mes tik sakome atia!

„Mokausi iš kino“ projektas baigėsi, tai nenuginčijama tiesa kaip 2x 2. Bet mes su jumis neatsisveikinsime, nes tais tiesiog neįmanoma. Kodėl, paklausite jūs?

Todėl, kad matėme jūsų smalsias akis, fantaziją be ribų ir girdėjome kaip jumyse bręsta drąsios originalios mintys. O bendrauti su tokiais žmonėmis, ir dar apie kiną – mažai su kuo sulyginamas malonumas!

Todėl, kad mūsų pažintys ir susitikimai priminė žaidimą va bank. Niekada nežinojai, kas bus toliau: kokios bus reakcijos į filmus, ar diskusijos pavirs tuo džiazu, apie kurį kalbėjo Gintė, ar dirbtuvės suteiks džiaugsmo kurti pačiam. Tapome priklausomi nuo šių susitikimų. Priklausomi nuo jūsų.

Todėl, kad kinas - vienas išmintingiausių mokytojų. Pamokos iš jo primena pamokas iš gyvenimo: jose dalyvauja ir patyrimas, ir suvokimas, mokymasis iš kitų, ir pramoga tuo pačiu. Tokios pamokos reikalauja pastangų ne tik iš besimokančiojo. Iš mokančiojo taip pat.

Todėl  neatsisveikiname, o tik atsilabiname iki rudens. Lauksime jūsų sugrįžusių mokytis iš kino rugsėjį.

Ir toliau gyvuos svetainė www.mokausisiskino.lt. Čia ir toliau kviečiame sekti mūsų naujienas, užsakyti seansus klasėms. www.mokausiiskino.lt išliks erdve, kur susitiks Kinas ir jo mokiniai.

Gerai pailsėkite, praturtėkite naujais kvapais, spalvomis, vaizdiniais ir pasimatykime rugsėjį.

There is no end!.