Kino teatras „Pasaka“ (Vilnius)

„Pasaka“ – 2009 m. Vilniaus senamiestyje atidarytas Arthouse kino teatras, kuriame filmai atrenkami rankomis ir iš širdies. Kino teatro pavadinimas gimė kalbantis apie filmus. Argi kinas nėra ekranizuotas sapnas, vizija, fantazija? Be to, žodis „pasaka“ turi ir kitų reikšmių. Jis yra žodžio „geras, puikus“ pusbrolis, tik daug tvirtesnis. „Pasaka“ yra juokas, plojimai, ašaros. Filmai būna pasakiški visomis prasmėmis.

Kino teatro komanda tiki, kad geresnis kinas yra geresnė pramoga. Vienu sakiniu aprašyti gerą filmą neįmanoma, tam nėra formulės. Galbūt bendriausias vardiklis – ar filmas sujaudina emociškai. Tokius filmus ir galite žiūrėti kino teatre „Pasaka“.

Be meilės aukštą meninę vertę turinčiam kinui, „Pasaka“ taip pat neabejinga jaunimo edukacijai, socialiniams projektams, kino paveldo sklaidai. Kino teatro komanda įgyvendina įvairius kino edukacijos projektus, moko jaunuolius kurti filmus, organizuoja vasaros kino projektą „Kinas po žvaigždėmis“ ir tarptautinį moterų filmų festivalį „Šeršėliafam“.

KONTAKTAI pasiteirauti ir registruotis:

Tel. +370 52 611516, pasaka@kinopasaka.lt